Хороші смаки - з дитинства!

 

Хороші смаки - з дитинства!
15 листопада в селі Щасливе, що на Київщині, для учнів Щасливського навчально-виховного комплексу було проведено майстер-клас з виготовлення натуральної косметики, яка не містить продуктів нафтопереробки, синтетичних ароматизаторів, SLS, парабенів, PEG, консервантів та барвників. 

Проводила майстер-клас для дітей науковий співробітник Інституту органічної хімії НАН України, викладач дитячого табору «Козацька фортеця» Ольга Мусяк.
Учні та викладачі Щасливського навчально-виховного комплексу гостинно й радісно зустріли викладачів «Козацької фортеці», із завзяттям слухали, вчилися та занотовували всі секрети, що їм відкривала пані Ольга з виготовлення в домашніх умовах справжньої, натуральної, не шкідливої, а навпаки – корисної косметики для догляду за шкірою.

«Ми сьогодні пройдемо з вами курс ароматерапевтичного навчання, де ви не лише навчитесь готувати косметику за оригінальними рецептурами, але й пізнаєте тонкощі компонування природних олій та вод, а також самостійно створите свої шедеври з власними парфумерними композиціями» - зазначила під час майстер-класу Ольга Мусяк.

Дівчата вчилися виробляти в домашніх умовах універсальний живильний крем з олією кокосу та авокадо, а також задавали пані Ользі ще безліч питань щодо теми натуральної косметики в сучасному житті.

«Я вирішила піти на цей майстер-клас для того, щоб навчитися робити справді хороший й натуральний крем своїми руками, і, коли зроблю його – обов’язково подарую своїй мамі на Новий Рік» - розповіла учениця 8-А класу Марія Джерелейко.

Анна Дубровська,що також відвідала майстер-клас зазначила: «Виявляється нічого занадто складного у виготовленні косметики немає, це просто наші традиційні знання природи у поєднанні з сучасними технологіями. Тепер я зможу постійно робити собі та своїм близьким справжній, 100% натуральний крем, адже я сама тепер вирішую, які компоненти мені туди додавати, і я буду додавати тільки натуральні, адже я хочу бути не тільки красивою і доглянутою, але й здоровою».Создан 17 ноя 2012